Par jonu katliem
Ar ko atšķiras jonu katli STAFOR no citiem esošajiem tirgū?
Jonu katliem STAFOR tirgū nav tiešu analogu. Katla konstrukcijā izmantoti patentēti risinājumi, kas nodrošina visu Eiropas Zemsprieguma direktīvas Nr. EN 60335-1 prasību izpildi. Mūsu katli atbilst I elektrodrošības klasei, ko apstiprina testēšanas pārskati Nr. T25D07, T37D08 un var tikt bez ierobežojumiem uzstādīti visā ES teritorijā. Citu ražotāju (Galan, Evrika u. c.) katli, ņemot vērā to konstrukcijas īpašības, neatbilst Eiropas Zemsprieguma direktīvai un tiek uzskatīti par bīstamiem cilvēka dzīvībai un veselībai. Tos aizliegts uzstādīt Eirpoas Savienībā.Kā strādā jonu katls STAFOR?
Siltumnesēja sasilšanas process katlā notiek pateicoties jonu caurlaidībai. Pozitīvie un negatīvie siltumnesēja joni virzās uz atbilstošiem elektrodiem izdalot siltumenerģiju.Kādām apkures sistēmām der jonu katls STAFOR?
Jonu katls STAFOR der apkures sistēmām privātmājās, dzīvokļos, garāžās, ražošanas un noliktavas telpās ar jebkādu apkures platību. Tās var būt apkures sistēmas ar radiatoriem, “siltajām grīdām”, karstā ūdens boileriem, kombinētas sistēmas. Var tikt lietots hibrīdās sistēmās:- cietā kurināmā / gāzes / granulu / šķidrā kurināmā katls + jonu katls STAFOR;
- kamīns ar siltummaini + jonu katls STAFOR;
- saules kolektors + jonnu katls STAFOR;
Kāds ir garantijas termiņš jonu katlam STAFOR?
Jūs saņemat tiešo izgatavotāja STAFOR garantiju 2 gadus ar iespējamo tās pagarināšanu. Tāpat Jūs saņemat tiešo izgatavotāja STAFOR garantiju siltumnesējam STATERM EKO E40 (2 gadi) un montāžas darbiem (2 gadi).Kā jonu apkures katli STAFOR spēj sasniegt COP 1,57?
Cietos vadītājos tikai puse (statistiski) brīvo elektronu reaģē uz pielietoto spriegumu. Šķidros vadītājos pie noteiktas jonizācijas kameras konstrukcijas var panākt to, ka praktiski visi brīvie elektroni reaģēs uz pielietoto spriegumu. Tas nozīmē, ka teorētiski var sasniegt COP 2. Dotajā brīdī kompānijai STAFOR (www.stafor.lv) ir izdevies sasniegt rezultātu COP 1,57, kas ir apstiprināts ar Eiropas sertificētā Metroloģijas centra pārbaudēm un protokolu № 016TP11.Jūs taču nepārsteidz COP atšķirība, kas sasniedz vairākus desmitus, starp kvēlspuldzi un gaismas diožu (LED) spuldzi. Kāpēc tad Jūs pārsteidz COP 1,57?
Šaubu par Eiropas sertificētā Metroloģijas centra kompetenci gadījumā ir iespējams, saskaņā ar noteiktām procedūrām, veikt pārbaužu rezultātu apstiprināšanu organizācijā, kura to veica.
Mēs esam atvērti sadarbībai. Jums vienmēr ir iespēja aicināt STAFOR. speciālistus jonu apkures katlu STAFOR demonstrācijai izmantojot Jūsu tehniskos līdzekļus.
Šādu, apstiprinātu rezultātu skaidrošana ir zinātnieku darbs. STAFOR ir ražošanas kompānija, kas cenšas saviem klientiem sniegt labāko, ekonomiskāko un drošāko preci par pieejamu cenu.